VLM Auto s.r.o

Citroën Spacetourer

DIZAJN

Snívate o dobrodružných jazdách s celou rodinou? Využite všetky možnosti, ktoré vám ponúka vozidlo Citroën SpaceTourer! Vo svete, v ktorom využívanie jedného vozidla viacerými osobami dáva dokonalý zmysel, je Citroën SpaceTourer van výrazného charakteru, ktorý vám uľahčí život. Citroën SpaceTourer prináša plynulé línie, neagresívny dizajn, ktorý svojimi objemami dodáva pocit bezpečnosti a robustnosti.

DENNÉ LED SVETLÁ

PRESKLENÉ PLOCHY & BOČNÉ DVERE

OTVÁRACIE OKNO ZADNÝCH VÝKLOPNÝCH DVERÍ

Denné svetlá s vertikálnymi LED diódami, umiestnené v predĺžení oblúkov kolies, sú dokonale včlenené do spodnej časti pod hmlové svetlomety a vozidlu SpaceTourer dodávajú dobrodružný štýl.
Pri pohľade z boku vynikne priestranná kabína s bočnými posuvnými dverami a veľkými presklenými plochami, ktoré zdôrazňujú veľkorysý a príjemný vnútorný priestor. Vitajte!
V zadnej časti, v ktorej sa snúbi štýl a funkčnosť, upútajú veľké zadné výklopné dvere batožinového priestoru, ktoré evokujú cestovanie a dávajú tušiť, aké veľké vnútorné priestory sa vo vozidle nachádzajú. Do tejto plochy zadných výklopných dverí s jemnými líniami je začlenené otváracie okno so šikmo zapracovanými rohmi.

ROZMERY ČELIACE VŠETKÝM VÝZVAM

SpaceTourer sa dodáva v troch dĺžkach (XS: 4,60m, M: 4,95m, XL: 5,30m), z toho
jedna kompaktná verzia je jedinečná vo svojom segmente a pojme až 9 osôb. Hovorí sa,
že najlepšie vany sú tie najkratšie, či nie?

VÝŠKA 1,90 M

Už sa nemusíte tlačiť! Citroën SpaceTourer zaručuje, že sa ľahko dostanete
do podzemných parkovísk bez toho, aby ste si poškodili strechu. Optimalizované
rozmery vanu (D: od 4,60 do 5,30 m, š: 1,92 m, V: 1,90 m) v spojení s
elektro-hydraulickým posilňovačom riadenia a polomerom otáčania v rozsahu od
11,30 m do 12,40 m, robia z modelu Citroën SpaceTourer obratné vozidlo, ktoré uspokojí
potreby celej rodiny.

POHODA

Priestranný interiér vozidla Citroën SpaceTourer bol skoncipovaný v duchu cestovania a každému členovi posádky bola venovaná pozornosť na najlepšej úrovni. Každá jazda, či už na dlhej ceste alebo kratšom výlete, sa stáva momentom oddychu v priateľskej atmosfére na palube.

PRÍVETIVÝ INTERIÉR

PALUBNÁ DOSKA

Sedadlá pokrývajú mäkké a pohodlné poťahy, ktoré zaručujú maximálne komfortné sedenie. Cestujúci v druhom a treťom rade môžu využívať samostatné posuvné sedadlá so sklopnými operadlami a komfortnými opierkami hlavy a lakťovými opierkami, ktoré zabezpečujú optimálnu pohodu. Dokonalý komfort umožňujúci dopriať si malú rodinnú siestu.
Palubná doska je umiestnená tak, aby mal vodič všetky ovládacie prvky na dosah ruky a aby boli dobre viditeľné, vrátane prístrojového štítu s modernou grafikou, 7-palcovej dotykovej obrazovky, ovládania kúrenia, odkladacích priestorov, tlačidiel na otváranie bočných posuvných dverí s elektrickým ovládaním a všetkých ostatných potrebných prvkov.

MIESTO PRE CELÚ RODINU

Od gitary najstaršieho syna po kolobežku najmladšej dcéry, všetko sa zmestí do vozidla
Citroën SpaceTourer a do jeho početných odkladacích priestorov. Už žiadne problémy
s hmotnosťou nákladu!

AKO DOMA…

Prívetivý interiér, zvýšená pozícia sedadla vodiča, posuvné sedadlá, presklená strecha, optimálny jazdný komfort a akustické spracovanie na vysokej úrovni...

Vychutnávajte si cesty ako z pohodlia domova.

Vitajte vo vašej obývačke na kolesách!

PANORAMATICKÝ VÝHĽAD
NAVYŠE!

Mnoho presklených plôch, posuvné bočné dvere a presklená panoramatická strecha,
vychutnajte si panoramatický výhľad, ktorý je prísľubom dobrodružstva na každej vašej ceste.

TECHNOLOGICKÁ INTELIGENCIA

Okrem užitočných funkcií pre každodenné jazdy, ako je bezkľúčový prístup a štartovanie (ADML), bočné posuvné dvere s motorizovaným handsfree ovládaním, vám CITROËN SpaceTourer ponúka technológie uľahčujúce vaše jazdy.

OTVÁRA SA S RUKAMI PLNÝMI NÁKLADUOTVÁRA SA S RUKAMI PLNÝMI NÁKLADU

Máte plné ruky? Žiaden problém: na otvorenie bočných posuvných dverí stačí vsunúť nohu pod roh zadného nárazníka. Je to skutočná výhoda, keď potrebujete nainštalovať detskú autosedačku alebo podsedák.

VŠETKO PRE VAŠU BEZPEČNOSŤ

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

MONITOROVANIE MŔTVEHO UHLA

IDENTIFIKÁTOR DOPRAVNÉHO ZNAČENIA

ACTIVE SAFETY BRAKE (SYSTÉM AKTÍVNEHO NÚDZOVÉHO BRZDENIA)

Adaptívny tempomat vám umožňuje prispôsobiť rýchlosť vanu rýchlosti vozidla, ktoré ide pred ním. Tento systém automatickej regulácie rýchlosti je schopný znížiť rýchlosť až na 20 km/h použitím len plynového pedálu.
Systém monitorovania mŕtveho uhla vás informuje o prítomnosti iného vozidla v mŕtvych uhloch. Pri detekcii vozidla v mŕtvom uhle sa rozsvieti oranžová dióda umiestnená v rohu spätného zrkadla.Tento systém pozostáva zo 4 snímačov umiestnených v prednom a zadnom nárazníku a aktivuje sa pri rýchlosti od 12 do 140 km/h.
Táto skutočná novinka funguje pomocou kamery umiestnenej v hornej časti čelného skla. Vodičovi neustále poskytuje informácie o aktuálnom obmedzení dopravy. Keď kamera detekuje dopravnú značku s obmedzením rýchlosti, môžete stlačením tlačidla akceptovať odporúčanú rýchlosť.
Tento systém umožňuje znížiť zranenia cestujúcich tým, že vďaka multifunkčnej kamere umiestnenej v hornej časti čelného skla brzdí v nasledujúcich prípadoch namiesto vodiča:

0-30 km/hod: vyhnutie sa zrážke s mobilnou alebo fixnou prekážkou, prípadne s chodcami.
nad 30 km/hod: zníženie rýchlosti pred nárazom.

KONTAKT

Predaj: 0903 763 763
Servis: 0907 763 763

EMAIL

Predaj: predaj@vlmauto.sk
Servis: servis@vlmauto.sk

OTVÁRACIE HODINY

Predaj: 8:00 - 16:30
Servis: 7:30 - 16:00
Pondelok - Piatok

NAŠE SLUŽBY

- Predaj a kúpa vozidiel
- Servis vozidiel
- Ohodnocovanie vozidiel
- Čistenie vozidiel
- Autopožičovňa

NAVŠTÍVTE NÁS

Močarianska 6007, 07101 Michalovce

mapa